قدردانی از صنعتگران شهرستان قدس به مناسبت هفته کار و کارگر از تلاشگران و محرکین چرخه اقتصاد و سنگرسازان اقتصادی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس؛ پارسافر رئیس، کرمی معاون فنی ورزشی اداره ورزش و جوانان، چناقچی رئیس کمیسیون صنعت و اصناف شورای اسلامی شهر، شیری رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی ، رحمانی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران، با حضور در شرکت فرافولاد سازه به مدیرعاملی محمد تقی شکریان، شرکت مهیار سنگ شکن به مدیرعاملی مهدی عباسی و شرکت آریان سازه به مدیرعاملی زند بازدید و به کارگران پرتلاش و زحمتکش این روز را تبریک و با اهداء لوح و شاخه گل از این عزیزان تجلیل کردند.
حسین چناقچی در این بازدید گفت: کارگران همچون سربازان دیروز، در جبهه های تولید و صنعت مشغول فعالیت هستند و در این روزهای تحریم و جنگ نرم نقش به سزایی در آبادانی جامعه ایفا می کنند.
پارسافر رئیس اداره ورزش و جوانان نیز از نگاه های حمایتی مدیران صنایع در جهت حمایت از ورزشکاران و نام آوران تقدیر کرد و گفت: چتر حمایتی صنایع یکی از عوامل اصلی موفقیت ورزشکاران در رشته های مختلف است.
در ادامه شیری،رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی کارگران را محرک اصلی چرخه اقتصادی خواند و بیان کرد:کار گران زحمتکش امروز نقش به سزایی در آبادانی میهن اسلامی دارند.
رحمانی رئیس بنیاد شهید از مدیران عامل این شرکت ها که از جانبازان دفاع مقدس نیز هستند به عنوان فرماندهان این جبهه نام برد و عنوان کرد شما سربازان دیروز در جبهه های حق علیه باطل و سنگرسازان و سفره داران امروز در بخش اقتصاد هستید.