در دیدار صمیمانه مدیران ورزش و جوانان و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قدس به مناسبت روز شهدای ورزشکار، بر افزایش تعامل دو دستگاه در راستای توسعه فعالیتهای فرهنگی ورزشی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس؛ حسن پارسافر در این دیدار ضمن تبریک انتصاب سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر حمایت از جانبازان برای افزایش روحیه آن‌ها در جامعه بیان کرد: حوزه ورزش همواره نگاه ویژه ای به خانواده شهدا و جامعه ایثارگر و جانباز داشته و تلاش میکنیم بهترین خدمات و حمایت ها را ارائه نماییم چرا که فعالیتهای این عزیزان می تواند موجب پیشگیری، درمان و بهبود سلامت جسمی همه اقشار جامعه بویژه جانبازان عزیز شود.

رحمانی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این نشست با تأکید بر نقش ورزش در بهبود و کیفیت زندگی ایثارگران، گفت: ورزش موجب افزایش روحیه و تقویت کیفیت زندگی ایثارگران می‌شود و نقش موثری در زندگی ایثارگران در خانواده و جامعه به همراه خواهد داشت.

رحمانی با اشاره بر حمایت همه جانبه دستگاهها و ارگانهای مختلف در دو حوزه ورزش و جوانان عنوان کرد : رشد و بالندگی در ورزش شهرستان نیازمند، همدلی و حمایت همه جانبه ارگانهای تاثیرگذار است.

در ادامه این نشست مواردی همچون برگزاری فعالیتهای فرهنگی ورزشی مزین با نام شهدای ورزشکار شهرستان قدس و نیز طرح سپاس، به منظور گرامیداشت رشادتها و آرمانهای شهدا به ویژه شهدای ورزشکار مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.