به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان با فرماندار قدس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان به نقل از سایت فرمانداری شهرستان قدس، وحید گلی‌کانی در دیدار با پارسا‌فر رئیس اداره ورزش و جوانان بیان کرد: حساسیت نظام در تربیت آینده‌سازان کشور بدین صورت بود که سازمان تربیت بدنی را تحت عنوان وزارتخانه ورزش و جوانان در راستای افزایش شور و نشاط در سطح جامعه خصوصا نسل جوان تاسیس کرد.

وی افزود: ورزشکاران ما در حوزه‌های مختلفی ورزشی نقش‌آفرین هستند طوری که در عرصه‌های بین‌المللی باعث برافراشته شدن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده‌اند، بنابراین حمایت ما در این حوزه منتج به افتخارآفرینی آن‌ها خواهد شد و سرافرازی نظام را در پی خواهد داشت.

فرماندار شهرستان قدس با بیان اینکه فعالیت در حوزه ورزش باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهد شد، ادامه داد: ورزشکاران شهرقدسی نیز از این امر مستثنی نیستند، اگر از آن‌ها حمایت شوند، قطعا در عرصه‌های مختلف نقش‌آفرین خواهند بود و می‌توان آن‌ها را به عنوان الگوهایی برای نسل‌ جوان نمادسازی کنیم، همچنین شناسایی استعداد‌ها نیز در دستور کار قرار گیرد.

مقام عالی دولت در شهرستان قدس با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی و مدیریت جهت استفاده از ظرفیت‌های موجود گفت: شهرستان‌ قدس از ظرفیت مطلوبی در حوزه ورزش نظیر خانه کشتی، ورزشگاه شهدا و دیگر موارد برخوردار است که بایستی ضمن برنامه‌ریزی، به مدیریت آن بپردازیم و سرمایه‌گذاری کنیم بنابراین تقویت حوزه ورزش قطعا آینده شهر را درخشان‌تر خواهد کرد.

گلی‌کانی در پایان با تاکید بر فعالیت در حوزه جمعیت و خانواده تصریح کرد: اداره ورزش و جوانان نیز در حوزه جمعیت و خانواده واوقات فراغت دارای وظایفی است و باتوجه به اهمیت این موضوعات بایستی به طور ویژه در دستور کار قرار گیرد تا شاهد افزایش شادابی و نشاط در سطح جامعه باشیم.