مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با تأکید بر راه‌اندازی مجدد استخر آبشار پس از ۴ سال در شهرقدس از وجود ۱۴۰ طرح نیمه‌تمام ورزشی در استان تهران خبر داد و گفت: این طرح‌ها با اولویت مناطق محروم برنامه‌ریزی و تأمین اعتبار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرقدس، آیین افتتاح استخر سرپوشیده آبشار شهرستان قدس با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و معاونین، فرماندار قدس، جمعی از مسئولان شهرستان‌های شهریار، ملارد و قدس، ورزشکاران و خانواده معظم شهدا بعدازظهر امروز برگزار شد.
۱۴۰طرح نیمه‌تمام ورزشی در استان تهران
علی جوادی با بیان اینکه روش خدمت در نحوه خدمت کردن مهم است اظهار داشت: حدود ۱۱ استخر در شهرستان‌های استان به دلیل مدیریت نادرست در دوره‌های گذشته تخریب و ترک فعل برخی مسئولان موجب سرقت و آسیب به تجهیزات و امکانات ورزشی شد.
وی افزود: با توجه به این شرایط، وضعیت ورزش رو به موفقیت آفرینی بوده و در رشته‌های مختلف ورزشکاران مدال‌آوران جوان نقش‌آفرینی کردند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: ورزش موجب نشاط اجتماعی و کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی می‌شود و اگر حال ورزش خوب باشد حال همه مردم و ملت خوب خواهد بود و مسابقات ورزشی و پیروزی‌ها حال اجتماعی را خوب می‌کند و در این زمینه تلاش را ادامه می‌دهیم.
جوادی تصریح کرد: یکی از استخرهایی که حدود ۴ سال تعطیل و خسارت بسیاری بر سالن وارد شده بود با همکاری سرمایه‌گذار بخش خصوصی در اختیار مردم شهرقدس قرار گرفت.
جوادی با بیان اینکه شهرستان قدس ظرفیت بالایی در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی دارد و ورزشکاران بسیاری در تیم‌های ملی و بین‌المللی عضو و مقام‌آور هستند گفت: اماکن ورزشی این شهر درحال‌توسعه بوده تا بخشی از سرانه‌ها تأمین شود.
وی خاطرنشان کرد: حدود ۱۴۰ طرح نیمه‌تمام در استان تهران از سال‌های گذشته تعریف‌شده که فقط کلنگ‌زنی انجام شده است که هرکدام پیشرفت‌هایی بین ۲ تا ۵۰ درصد را دارد که طی ۱۲ سال بیش از ۵۰ درصد پیشروی نداشتند که با اولویت مناطق محروم در حال برنامه‌ریزی و تأمین اعتبار است‌.