دبیر فدراسیون تکواندو در نشست با هیات تکواندو شهرستان قدس گفت: تقویت حوزه ها و شهرستان ها می تواند در دراز مدت بر عملکرد فدراسیون اثر گذار باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس؛ مسعود لشگری دبیر فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران در نشست با هیات تکواندو شهرستان قدس بیان کرد: رمزموفقیت در ورزش تکواندو اتحاد و همدلی هیاتهای ورزشی می باشد و در این خصوص با در نظر گرفتن قوانین می توان شرایط موفقیت در این رشته ورزشی را بوجود آورد.

دبیر فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه این رشته ورزشی می تواند زمینه حضور ورزشکاران زن و مرد را در عرصه های بین المللی و جهانی برای کشورمان به ارمغان آورد خاطر نشان کرد: با وجود اختلاف سلیقه هایی که در ورزش وجود دارد، اما همه در یک هدف مشترک هستند و آن پیشرفت رشته ورزشی است می بایست اختلافات را در این ورزش کنار گذاشته تا بستر مناسب برای کسب چنین افتخاراتی را فراهم کرد.

در ادامه این نشست نادر ممیلو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس با اشاره به اینکه این شهرستان یکی از نقاط پرظرفیت در ورزشهای قهرمانی و همگانی در سطح استان تهران و کشور محسوب میشود گفت: ورزشکاران شهر قدسی با اهتمام و همت خود در بیشتر رشته ها توانستند موفقیت های بسیاری را در عرصه های ملی، آسیایی و بین المللی کسب کنند.

نادر ممیلو یادآور شد: عزم ما بر ساماندهی و حمایت مطلوب از هیات های ورزشی در این شهرستان می باشد چرا که از نظر ما هر آنچه توفیقات بیشتری در هیات های ورزشی حاصل شود، مدال آوری و دستاوردهای سازنده تری در میادین ورزش به دست می آید.