میثم عبدی دارنده مدال نقره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام دانکلوف بلغارستان، به مربیگری عین الله جلالوند صبح امروز با حضور نادر ممیلو سرپرست اداره ورزش و جوانان و جمعی از مدیران، مسئولین شهری و ورزشکاران شهرستان قدس مورد استقبال قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس؛ در مراسم استقبال از کشتی گیر با اخلاق شهر قدسی، معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری، سرپرست و پرسنل اداره ورزش و جوانان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری، رئیس و اعضای هیات کشتی و سایر مسئولان شهرستانی حضور داشتند و با اهدا گل و هدایایی از کسب مدال خوش رنگ این قهرمان قدردانی به عمل آوردند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس در حاشیه این مراسم با بیان اینکه یکی از برنامه های ما توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در این شهرستان است گفت: درصدد هستیم با برپایی ایستگاههای ورزشی زمینه ورزش همگانی را برای آحاد مردم فراهم نماییم.

نادر ممیلو ادامه داد: شهرستان قدس با جمعیت چند صد هزار نفری یکی از قطب های ورزشی در سطح استان تهران و کشور بوده که ورزشکاران این شهرستان توانسته اند مدالهای ارزشمندی را برای کشورمان به ارمغان بیاورند.