رئیس اداره ورزش و جوانان قدس می‌گوید که ۵۴ مجموعه ورزشی این شهرستان مجوز فعالیت ندارند و پرونده آنها از طریق پلیس امنیت در حال رسیدگی است.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جونان شهرتان قدس: محسن حسینی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: اخطار پلمب این مجموعه‌های ورزشی از طریق اداره ورزش به پلیس امنیت ارائه شده است.
وی بیان کرد: علت اصلی این برخوردهای قانونی استاندارد نبودن میزان زمین (کمتر از ۱۸۰ مترمربع)، نبود مربی و تمدید نکردن سالانه فعالیت ورزشی باشگاه‌ها بوده است.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس تصریح کرد: هم اینک سرانه ورزشی شهرستان برای هر نفر با احتساب ۲۵ مجموعه دولتی و ۱۱۰ مورد بخش خصوصی ۲۵ سانتیمتر مربع است.
حسینی افزود:‌ طی سه ماه اول امسالبیش از ۶۰ بازدید از مجموعه‌های ورزشی و آبی شهرستان قدس انجام شد و کارشناسان نکات مورد نظر را بررسی و گزارش کردند.
میزبانی ورزشگاه شهدای قدس در لیگ
وی به میزبانی ورزشگاه شهدای قدس در لیگ نوزدهم نیز اشاره و خاطرنشان کرد:‌ در فصل جاری بازی‌های خانگی تیم پیکان در این مجموعه ۲۵ هزار نفری برگزار خواهد شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان قدس تصریح کرد: برای هماهنگی بیشتر چند روز گذشته نشست چهار جانبه‌ای با مدیران باشگاه، شهرداری، اداره کل ورزش و استانداری تهران برگزار و پیشنهادهای کاربردی ارائه شد.
به گفته وی در بازدید از نمایندگان لیگ هیچ مشکلی در بخش زمین، سکوها، ولتاژ برق و بلیط فروشی این ورزشگاه گزارش نشده است.