در پایان سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی جوانان ناشنوا که در ولادیمیر روسیه در حال برگزاری است، تیم جوانان ناشنوا ایران سوم جهان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس؛ در پایان سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی جوانان ناشنوا که در ولادیمیر روسیه در حال برگزاری است، تیم ایران سوم شد و روسیه و ترکیه در سکوی اول و دوم قرار گرفتند.

در این رقابتها و در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا رضایی امرایی در دور اول حریف ترک خود را شکست داد، در دور دوم کشتی‌گیر قزاق را با نتیجه ۱۴-۶ مغلوب خود کرد و فینال برابر حریف میزبان شکست خورد و به مدال نقره دست یافت.

در وزن ۶۰ کیلوگرم محمد حسین نریمانی  در مسابقه اول خود کشتی گیر قزاق را ضربه فنی کرد ، در دور بعد به دلیل عدم حضور کشتی گیر بلغار به دور بعد صعود کرد، در نیمه نهایی مغلوب کشتی‌گیر ترک شد و به مدال برنز رسید.

در وزن ۶۷ کیلوگرم رضا اسماعیلی در مسابقه اول خود کشتی گیر قزاق را شکست داد و با شکست برابر حریف ترک مدال برنز را به دست آورد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم مهدی رستمی  در دیدار با کشتی گیر بلغارستان به برتری رسید، در دور بعد حریف ترک را ضربه فنی کرد و پس از شکست در فینال برابر کشتی‌گیر میزبان به مدال نقره رسید.

در وزن ۷۷ کیلوگرم سجاد اژده در دو مسابقه خود برابر کشتی گیران ترکیه و قزاقستان با ضربه فنی به پیروزی رسید و در فینال مغلوب حریف روسی خود شد و مدال نقره را به دست آورد.

در وزن ۸۲ کیلوگرم علی غفاری پنجم شد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم شاهین حسین زاده  ( از شهرستان قدس ) برابر کشتی گیر ترک ضربه فنی شد و به مدال برنز رسید.

در وزن ۹۷ کیلوگرم محمد نظرزاده  در مسابقه با کشتی گیر ترک ضربه فنی شد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۱۲۰ کیلوگرم امیرحسین فریدون زاده برابر کشتی‌گیر روس ضربه فنی شد و به مدال برنز رسید.