پس از برگزاری آخرین مرحله رقابت‌های درون اردویی تیم‌ملی نوجوانان پسر و با اعلام کادرفنی، ترکیب این تیم برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان و قهرمانی جهان اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان به نقل از فدراسیون تکواندو، پس از برگزاری آخرین مرحله رقابت‌های درون اردویی تیم‌ملی نوجوانان پسر و با اعلام کادرفنی در نهایت اعضای تیم‌ملی کشورمان برای شرکت در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان و قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۷ مشخص شدند.

برهمین اساس

حامد اصغری در وزن ۶۳- کیلوگرم- علی اشکوریان در وزن ۷۳- کیلوگرم- محمد خانی در وزن ۷۳+ کیلوگرم

نفرات شرکت کننده در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان هستند.

حسین لطفی در وزن ۴۵- کیلوگرم– آرین آرش در وزن ۴۸- کیلوگرم- امیر ولی‌پور در وزن ۵۱- کیلوگرم

امیرسینا بختیاری در وزن ۵۵- کیلوگرم- حامد اصغری در وزن ۵۹- کیلوگرم- عرفان مرادی در وزن ۶۳- کیلوگرم

محمد مهدی عمادی در وزن ۶۸- کیلوگرم- علی اشکوریان در وزن ۷۳- کیلوگرم- محمدعلی خسروی در وزن ۷۸- کیلوگرم

نیما مهرعلی در وزن ۷۸+ کیلوگرم اعضای تیم‌ملی را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان تشکیل می‌دهند.

نوجوانان اعزامی به مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان ۲۰۱۸ با هدایت محمدرضا زوار به عنوان سرمربی و تیم اعزامی به رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان زیر نظر وحید عبدالهی به عنوان سرمربی، رشید فتاحی به عنوان مربی و وحید ناصری به عنوان مربی بدنساز تمرینات خود را پیگیری می‌کنند.

گفتنی است؛ مسابقات کسب سهمیه بازی‌های المپیک جوانان و دوازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸ فروردین‌ماه و به میزبانی “تونس” برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است حسین لطفی در وزن اول و نیما مهرعلی در وزن دهم از آکادمی قهرمانی کاظمی شهرستان قدس تیم ملی را در مسابقات قهرمانی جهان همراهی میکنند.

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای قهرمانان ارزنده شهرستان قدس