هفته ششم و پایانی رقابتهای لیگ کشتی شهر قدس روز جمعه چهارم اسفندماه برگزار وتیمهای برتر رده های سنی پنج گانه معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان؛ نهمین دوره  لیگ کشتی شهرستان قدس با عنوان جام جهان پهلوان تختی یادواره جانبازان و ایثارگران طی شش هفته در سالن شهید آقامحمدی  برگزار شد. که در پایان تیم شهدای هفتم تیر در رده سنی بزرگسالان به عنوان قهرمانی دست یافت.

این رقابتها با همکاری هیات کشتی استان تهران برگزار شده و طی آن  ۸۰۴ کشتی گیر در قالب ۳۲ تیم در پنج رده سنی رقابتهای بزرگترین لیگ کشتی کشور را به نمایش گذاشتند که مورد استقبال پرشور علاقمندان به کشتی و چهره های سرشناس و مطرح این رشته قرار گرفت . در جریان انجام این مسابقات قهرمانان بزرگ کشتی ایران و جهان همچون علی اکبر حیدری ، منصور بزرگر ،حسن بابک ، محمد رضا توپچی ، عبدالله عزیزی و … با حضور در سالن مسابقه گرما بخش این رویداد شدند.

در طول برگزاری مسابقات  محمد محمودی شاه نشین نماینده مجلس به همراه نوروزی سرپرست اداره ورزش و جوانان،  رئیس و اعضای شورای شهر قدس و رئیس هیات کشتی این شهرستان از نزدیک به تماشا و تشویق کشتی گیران پرداختند . که در این میان  دکترمحسن عسگری رییس شورای شهر  از تصویب کمک یک میلیارد تومانی این شورا به تکمیل خانه کشتی این شهرستان خبرداده و اظهار امیدواری کرد با تکمیل این پروژه که دومین خانه کشتی کشور محسوب می شود شهرستان قدس بتواند به پایگاه اصلی کشتی کشور تبدیل شده و میزبانی مسابقات ملی و بین المللی و همچنین برنامه های اردویی تیمهای مختلف را عهده دار گردد.

نتایج مسابقات به شرح ذیل می باشد

رده سنی خردسالان؛

میثاق سرخ حصار     اول  –  شهدای تربیت بدنی   دوم    –   جهان پهلوان تختی   سوم

رده سنی نونهالان؛

مدرسه کشتی          اول  –    شهدای تربیت بدنی  دوم   –  میثاق سرخ حصار    سوم

رده سنی نوجوانان؛

مدرسه کشتی        اول  –  شهدای هفتم تیر    دوم  –   میثاق سرخ حصار  سوم

رده سنی جوانان؛

میثاق سرخ حصار    اول  –  مدرسه کشتی          دوم  –  شهدای تربیت بدنی    سوم

رده سنی بزرگسالان؛

شهدای هفتم تیر    اول  –   میثاق سرخ حصار  دوم  –  مدرسه کشتی        سوم