هشتم آبان ماه مصادف با ۳۰ اکتبر به عنوان روز جهانی مربی نام‌گذاری شده است. از همین رو نوروزی سرپرست اداره ورزش و جوانان، طی پیامی این روز را به همه‌ی مربیان تبریک گفت.

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان؛ متن پیام نوروزی بدین شرح است:

مربیان سخت کوش و گرامی شهرستان قدس

حمد و سپاس خدای را که تمام عالم به معرفت او عارف است و به عنایت بی علت او واقف

هشتم آبان ماه را که به عنوان روز جهانی مربی نام گذاری شده به شما مربیان خوب و پر تلاش تبریک وتهنیت گفته و توفیق روز افزونتان را درجهت پرورش و توسعه شخصیت تیمی و توجه دادن آنها به روح پیشرفت و آموزش موثر و اصول بازی گروهی آرزو دارم .

وی افزود:  آگاهید که مربیان تاثیرگذار، آنانند که راه دشوارتحقیق و مطالعه را که نیازمند تعقل وسخت کوشی است، به تقلید و تکرارترجیح می دهند ، آنان همواره درتکاپوی یافتن انرژی و استعدادهای جدید و الزام خویش به عطش پیشرفت پایدارند تنها اینگونه مربیان قادرند مشقتهای حاصل از تلاش خستگی ناپذیر را تحمل کرده، اشتیاق و عشق را در یادگیری و یاد دادن متبلور سازند.
مربیان بزرگ به اهداف بزرگ و پیروزی های پایدار می اندیشند و آگاهند برای نیل به این مقصود ارتقای ظرفیت های روانی وشخصیتی بازیکنان نیز بایسته، و آنگاه است که سلامت و احساس و اندیشه نیک در زندگی شاگردان همچون رودی زلال جاری می شود.

با گرامی داشت این روز بزرگ، شما بزرگواران را به یاری و همدلی، آموزش و یادگیری فراخوانده، از ایزد منان آرزوی سلامت و موفقیت برای همه شما دارم.